DUYDUN MU?

Nemlendirici Ürünlerde İndirim Var!

Dünyayı Kurtaran Bir Süper Kahraman Olmaya Ne Dersiniz?

Dünyayı Kurtaran Bir Süper Kahraman Olmaya Ne Dersiniz?

Hazırsanız, Başlayalım!

Dünya zor zamanlar geçiriyor. Şiddeti giderek artan kasırgalar, seller, orman yangınları, kuraklık ve salgın hastalık…Bu olayları akşam haberlerinde görmek, gişe rekorları kıran o meşhur afet filmlerinin fragmanları gibi. Mars kulağa harika bir B planı gibi geliyor ama şimdi hayal kurma değil, bu masmavi evimizi kurtarma zamanı. Dünyayı saran bu kadar çok sorun varken, bazen yardım etmek ve hissemize düşeni yapmak neredeyse imkansız gibi gelebilir.

Ama değil! Vegan ve organik ürünleri tercih ederek bu dünyayı, tüm canlılar ve gelecek nesiller için daha yaşanabilir kılacaksınız. Yeni bir araştırma, vegan beslenmenin negatif çevresel etkiyi azaltmada “en büyük ve tek yol” olabileceğini öne sürüyor.

Oxford Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, diyetinizden et ve süt ürünlerini çıkarmanın, bir bireyin yiyeceklerden kaynaklanan karbon ayak izini %73’e kadar azaltabileceğini buldu.

Veganlık sadece bir diyet seçimi değil aynı zamanda giyim, ev tekstili ve cilt bakımı dahil olmak üzere hemen hemen her alanda giderek artan bir tercih haline geliyor. Cilt bakım rutinlerinizde vegan ve zulümsüz ürünleri tercih etmek yalnız doğa için değil cildiniz içinde harika bir tercih olacak. Hassas bir cilde sahipseniz ve kimyasal olarak geliştirilmiş güzellik ürünlerinden uzak durmanız gerekiyorsa, vegan cilt bakım ürünleri tam size göre!

Vegan Cilt Bakımının Temel Faydaları

Vegan Cilt Bakımı Faydaları

Hayvanlar İçin İyi

Vegan cilt bakımı, hayvan dostudur. Vegan, “hayvansal ürün içermeyen” anlamına gelir ve tipik olarak “zulüm içermez” (hiçbir hayvan zarar görmemiş veya ürününüzü oluştururken test edilmemiştir). Tüketici olarak seçimlerinizi bilerek net bir vicdana sahip olmak, hayvanlar için daha iyi ve daha güvenli bir dünyaya katkıda bulunur.

Gezegen İçin İyi

Vegan cilt bakımının en büyük faydalarından biri sürdürülebilirliktir. Çiftlik hayvanlarına ve bu hayvanları besleyen mahsullere daha fazla yer açmak için her dakika yedi futbol sahası kadar orman arazisi yok oluyor. The World Watch Institute, dünyadaki sera gazı emisyonlarının en az %51’inin hayvancılık ve hayvancılık endüstrisinin yan ürünlerinden kaynaklandığını tahmin ettiğinden veganlık kirliliğİn yıkıcı etkisini azaltmak için de önemli.

Cildiniz İçin İyi

Vegan formüllerinde bulunan bitki kaynaklı bileşenler, cildi onarmak ve nemlendirmek için daha fazla vitamin, mineral ve antioksidan içerir. Bu da onların nazik, besleyici ve onarıcı olduğu anlamına gelir. Botanik yapraklar, tohumlar, köklerden elde edilen girdilerden oluşan formüller genellikle tüm cilt tipleri, hatta hassas ciltler tarafından çok iyi tolere edilir. Cildin kendini onarma gücünü de destekler. 

Sağlığınız İçin İyi

Yapılan araştırmalar, ortalama bir insan vücuduna her gün farkında bile olmadan 100’den fazla sentetik kimyasal girdiğini ortaya koydu. Cildimiz uygulananın %60’ını emer ve bu nedenle temas ettiği ürünlerdeki kimyasallar doğrudan kan dolaşımına geçer. Bu kimyasallar küçük miktarlarda bile sağlığımız ve hormonal dengemiz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Vegan ve zulüm içermeyen ürünler yaratırken, hem doğaya hem de cilde iyi gelecek formüller tasarladık. Mükemmel görünen bir cilt yerine sağlıklı bir cildi önemsiyoruz ve bunun vücut sağlığınında aynası olduğunu düşünüyoruz. Syorell ürünlerinde, sadece vegan ve zulümsüz girdiler kullanıyoruz. Bizler, bilimsel ama doğal bir yaklaşımla her zaman bilinçli ve bütünsel bir marka olmayı hedefliyoruz.

Sizi de, yaşam tarzınızda bir değişiklik yaparak, tüm canlılar için bir kurtarıcı, bir süper kahraman olmaya; veganlığa ve/veya vegan ürünler kullanmaya davet ediyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Son Yazılar

Nasıl Vegan Oldum?

Vegan hayata yol alırken son anda vagondan inenlerden misiniz? Bu yazı fikrinizi değiştirebilir. 50 yaşındayım ve yaklaşık iki yıldır veganım.