Dünyanın İlk Postbiyotik El Yapımı Doğal Sabunu

Sanitrum Biyoteknoloji, Türkiye’nin önde gelen biyoteknoloji şirketlerinden SFA AR-GE postbiyotik lizatı ile dünyanın ilk postbiyotik el yapımı doğal sabununu üretti.

Türkiye’de ilk COVID-19 vakasının görüldüğü andan itibaren başlayan “kontrolsüz hijyen çılgınlığı”, günlük alışkanlıklarımızı neredeyse tamamen değiştirdi. Maske takmak, diğer bireylerden iki metre uzakta durmak ve kendimizi güvensiz hissettiğimiz her an koşarak gidip ellerimizi yıkamak veya kontrol edilemez bir şekilde her an ellerimize dezenfektan sürme ihtiyacı… Bu yeni alışkanlıklar virüslere karşı bilinçli olmanın bir göstergesi gibi görünüyor ve uzunca bir süre de hayatımızdan çıkacakmış gibi görünmüyorlar.

Su ve sabunun, cildimizle olan ilişkisi ve kullandığımız sabunun cilt üzerindeki etkileri artık çok daha fazla önem arz ediyor. Syorell Organik Cilt Bakım Ürünleini tasarlarken hedeflediğimiz çevreci ve vegan yaklaşımı, en saf haliyle Syorell Boutique El Yapımı Doğal Sabun serisine taşımadaki amacımız; hem dünyayı hem de cildinizi koruyacak kusursuz ürünler geliştirmektir.

İşte tam bu sebeple “en kusursuzunu” yapmak için aylarca çalıştık ve Syorell Boutique serisi el yapımı doğal sabunlarımızı üretirken edindiğimiz tüm deneyimleri biyoteknoloji ile yorumlayarak “DÜNYANIN İLK POSTBİYOTİKLİ DOĞAL SABUNU”nu yaptık.

Syorell Postbiyotik-MicNo Çinko Oksit el yapımı doğal sabunumuzun cilt mikrobiyotası üstündeki etkileri ile ilgili SFA AR-GE’nin yaklaşık bir sene süren test ve analiz sonuçlarını aşağıda paylaşıyoruz. Bu gurur bizim, sizin, tüm Türkiye’nin.

Yorum yapın