Bu yılbaşını evde geçirmek isteyenlere, güzel anılarını pekiştirecek harika aromaterapi yağları.

Bu yılbaşını evde geçirmek isteyenlere, güzel anılarını pekiştirecek harika aromaterapi yağları.

Harika Anılar Harika Uçucu Yağlar
Yeni bir yıla giriyoruz. Yeni hayaller, yeni umutlar, yeni başlangıçlar… 80'li ve 90'lı yıllarda çocuk ve genç olmuşlar, tüm ailenin bir araya geldiği o yılbaşı akşamlarının ne kadar mütevazı ve eğlenceli olduğunu mutlaka hatırlayacaklardır.

Güzel yemeklerin yendiği, oyunların oynandığı, siyah beyaz ekranlardan eğlence programlarının izlendiği o özel yılbaşı gecelerine özlem duyanlar ve bu yılbaşını da sevdikleriyle beraber evde geçirecekler için hazırladık bu yazımızı.

Siz sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı gecesi yaşarken, hafızanıza o gecenin kokusu olarak kalacak ve anılarınızda o güzel günleri yaşatacak uçucu yağ karışımları ile tanışmaya hazır olun.

İşte karşınızda Syorell Mystique Uçucu Yağ Serisi!

Kuzey Yarımküre’de yeni yıl kış demek ve kış daha yeni başladı! 21 Aralık kış gündönümü, ışığın geri dönüşünün ve daha uzun günlerin gelişinin başlangıcını müjdeliyor. Ama daha önümüzde kışın soğuk, karanlık ve potansiyel olarak kasvetli uzun geceleri var. İşte tam da bu zamanlar uçucu yağların aromaterapik etkilerinden faydalanmak için birebir. 

Aromaterapi veya kokuların terapötik kullanımı birçok faydaya sahiptir. Araştırmalar, aromaterapinin kaygı ve depresyondan kurtulma yolunda yardımcı olduğunu, sirkadyen ritmi iyileştirdiğini gösteriyor. Aromaterapi, depresyon ve anksiyete ile mücadelede faydalı olduğundan, uçucu yağların düzenli kullanımı, mevsimsel duygu durum bozukluğundan muzdarip olanlar için özellikle faydalı olabilir.

Size tavsiye edeceğimiz Mystique Uçucu Yağ Karışımları, sadece yeni yılı değil bahara kadar geçireceğiniz o uzun kış gecelerini dahi dört gözle bekleyeceğiniz bir ruh haline kavuşmanızı sağlayabilir ( Biz buna yaşamın her anından keyif almak diyoruz:) )

CALM Uçucu Yağ Karışımı

Syorell Calm Uçucu Yağ Karışımı

Soğuk mevsimle birlikte daha kısa, daha soğuk günler ve daha uzun, daha karanlık gecelerde, bulunduğunuz ortamı sıcak, baharatlı ve tatlı bir koku ile doldurmak ister misiniz? Sizin için hazırladığımız bu harika karışım, sıcak, rahatlatıcı ve bir o kadar lezzetli kokan tarçın ve portakal saf uçucu yağlarına ilave zengin baharat aromasına sahip zencefil, karanfil yağlarıyla taçlandırıldı. Karışıma eklenen birkaç damla sedir ağacı yağının Odunsu, sıcak, balzamik aroması da sakinleştirici ve rahatlatıcı bir atmosfer için ideal. Soğuk aylarda neşeli ve sıcak bir atmosfer yaratmaya yardımcı olmak için CALM – KIŞ HUZURU uçucu yağ karışımı tam aradığınız aroma.

SOUL Uçucu Yağ Karışımı

Hektik yaşam, üstüne bir de pandeminin getirdiği kaygılardan kaynaklı stres ve sonuç olarak kaçınılmaz düşük ruh hali… Pek yabancı gelmiyor değil mi? İster stres ve kaygı ile mücadele ediyor ya da kendinizi enerji ve motive etmekte zorlanıyor olun, denemeniz için harika bir uçucu yağ karışımı; SOUL. Buhurdanlığınıza birkaç damla SOUL uçucu yağ karışımı ekleyin ve arkanıza yaslanın, narenciye, misk adaçayı ve Frankincense uçucu yağlarının sinerjik etkisiyle stres ve kaygıyı bir kenara bırakın, yılbaşının keyfini çıkarın 

 

Syorell Soul Uçucu Yağ Karışımı

AURA Uçucu Yağ Karışımı

Syorell Aura Uçucu Yağ Karışımı

Gün boyunca yaşadığınız alanların ruh haliniz üzerinde çok derin bir etkisi var. Bulunduğunuz ortamda biriken negatif enerjinin, zihniniz ve ruh haliniz üzerindeki olumsuz etkisinden kurtulmak istiyorsanız işte size mükemmel bir yağ karışımı. AURA uçucu yağ karışımı içindeki turunçgiller pozitif enerjiyi teşvik ederek, moralinizi yükseltmek için birebir. Çam ve paçuli uçucu yağlarının süper taze ve temiz aromasına ilave olarak vetiverin sakinleştirici etkisi ise vücudu ve zihni yatıştırmak ve gevşetmek için mükemmel bir ton. Atmosferinizi ve auranızı iyileştirmeyi istiyorsanız bu karışım tam size göre.

RISE Uçucu Yağ Karışımı

Yüksek stres, adrenal yorgunluk, duygusal stres, düşük ruh hali… Bunların en az biriyle boğuşuyorsanız Rise uçucu yağ karışımı tam size göre! RISE ile duyularınızı hızlı bir şekilde canlandırıp kendinizi enerjik hissetmenizi sağlamak istedik. Canlandırıcı yağlarla elde ettiğimiz bu çok özel karışım ile zihninizi uyararak çevresel enerjiyi temizlemeyi, uyumsuz frekansları nötralize ederek modunuzu yükseltmeyi arzuladık. Yeni yıla girerken enerjik bir başlangıç hiç fena olmaz, değil mi?

Syorell Rise Uçucu Yağ Karışımı

Ah, ah! Nerede o eski yılbaşılar demeyeceğiniz ve her yeni yılın bir öncekini aratmayacağı bir yılbaşı olsun bu yılbaşı. Bizim de anılarınızda yerimiz olsun, sağlığınız ve keyfiniz hep daim olsun.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!

 

www.syorell.com

Bu Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Son Yazılar

Al sana hain kış aknesi!

Kış aknesi, akneye meyilli cilde sahip kişilerde, özellikle tam da bu zamanlarda çok can sıkıcı olabilir. Havada yeterli nem olmadığında